Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 12/12/2017.

Specjalista ds. rozliczeń i wprowadzania danych

Zabrze, śląskie

Work Service Express.

Opis stanowiska pracy

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Specjalizujemy się w usługach doradztwa personalnego, rekrutacji, outsourcingu pracowniczym i restrukturyzacjach w obszarze HR. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, a 50 000 osób miesięcznie za naszym pośrednictwem znajduje zatrudnienie w Polsce i krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Zabrze, ul. Wolności (Maciejów)

Obowiązki:

  • Wprowadzanie danych do systemu.
  • Obsługa urządzeń biurowych.

Wymagania

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość programów Microsoft Office (Word, Excel).
  • Umiejętność obsługi komputera.
  • Dyspozycyjność do pracy popołudniami.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową na pełny etat.
  • Atrakcyjny system premiowania do 20%.
  • Dla najlepszych pracowników możliwość zatrudnienia bezpośrednio w firmie na umowę o pracę.
  • Pracę w godzinach między 15:00 a 1:00, wg grafiku po 8h.
  • Dodatek nocny.
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w znanej firmie z branży logistycznej.
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Firma zajmuje się szeroko pojętymi usługami HR - rekrutacją, ocenami pracowniczymi,... szkoleniami, pracą tymczasową oraz pracą za granicą.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa