Specjalista ds. rozliczeń i wprowadzania danych

OTTO Work Force

Pruszków, mazowieckie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Pruszków

OTTO Work Force POLSKA Sp. z o. o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy

i doradztwa personalnego, oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Moszna Parcela

Zakres obowiązków

- praca z aplikacjami,

- uzupełnianie dokumentów,

- tworzenie raportów lokalnych,

- kontakt z klientem,

- wprowadzanie do systemu danych o przesyłkach nadanych i doręczanych przez kuriera

- identyfikowanie przyczyn powstania błędów,

- wyjaśnianie interwencji i raportów dotyczących rozliczeń.

Wymagania:

- znajomość obsługi komputera,

- znajomość programu MS Excel

- dyspozycyjność  do pracy zmianowej,

- zaangażowanie i chęć do pracy

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie

- pracę zmianową od poniedziałku do soboty w godzinach:  14:00 – 22:00

- pracę w nowoczesnym zakładzie

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji w odpowiedzi na ogłoszenie.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.