Specjalista ds. Rozliczeń i wprowadzania danych

OTTO Work Force

Koszalin, zachodniopomorskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Koszalin

OTTO Work Force Polska Sp. Z o.o jedna z wiodących firm w branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: SK/SDR/KOSZ/05/2017
Miejsce pracy: Koszalin, ul. Szarych Szeregów

Wymagania:

Doświadczenie w pracy biurowej
Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 18-22
Wykształcenie min. średnie
Podstawowa znajomość zagadnień księgowych
Nastawienie na cel
Umiejętność szybkiego uczenia się
Dobra organizacja pracy i systematyczność
Znajomość pakietu MS Office
Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Obowiązki:

Wprowadzanie i kontrola danych w procesie DWP, DRP i rejestracji wstępnej w dziale rozliczeń Terminala

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (1/2 etatu) lub zlecenia w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
Pracę od czerwca do końca roku 2017 (z możliwością przedłużenia)
Wynagrodzenie stałe + premie lub stawkę godzinową
Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.