Specjalista ds. Rozliczeń i Fakturowania

Konsorcjum Stali S.A.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Aktualnie do naszego Zakładu Produkcji Zbrojeń Budowlanych w Poznaniu poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Rozliczeń i Fakturowania.

Opis stanowiska:
 obsługa transakcji handlowych
 wystawianie dokumentów sprzedaży i gospodarki magazynowej.
Oferujemy:
 interesującą i pełną wyzwań pracę u cenionego pracodawcy
 wsparcie oraz profesjonalne wprowadzenie na stanowisko pracy
 możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
 stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
 pracę w gronie doświadczonych profesjonalistów w atmosferze współpracy.

Wymagania

Wymagania:
 zaangażowanie i chęć do pracy
 umiejętność w posługiwaniu się pakietem MS Office
 dobra umiejętność organizowania pracy
 doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Zapraszamy na naszą stronę internetową.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa