Specjalista ds. rozliczeń i administracji

Staoil Sp. z o. o.

Kosów Lacki, mazowieckie

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją oleju rzepakowego surowego oraz poekstrakcyjnej śruty rzepakowej. Nasz olej trafia do największych odbiorów w kraju i zagranicą jako komponent do produkcji biopaliw. Śruta rzepakowa jako wysokowartościowy materiał paszowy jest ceniona wśród krajowych odbiorców.

Staoil Sp. z o.o. została zarejestrowana w 2010 r. Działa ona na terenie województwa mazowieckiego, w Kosowie Lackim. Zakład Przetwórstwa Nasion Oleistych jest jednym z najbardziej nowoczesnych zakładów produkcji oleju rzepakowego w kraju. Oddany do eksploatacji wiosną 2015 roku składa się z : magazynów ziarna rzepaku, działu tłoczni, działu ekstrakcji oraz magazynów na wyroby gotowe (olej i śrutę).

Aktualnie do naszego Zespołu poszukujemy:

Miejsce pracy: Kosów Lacki

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie dokumentacji rozliczeń produkcji i magazynów.
  • Sporządzanie i terminowe przekazywanie raportów.
  • Wprowadzanie dokumentów do systemu.
  • Uzgadnianie i kontrola stanów produkcyjnych i magazynowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Preferowane wykształcenie wyższe.
  • Znajomość MS Office (szczególnie Excel).
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Umowę o prace w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • Narzędzia niezbędne do pracy.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Miłą atmosferę.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
STAOIL Sp. z o. o.

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją oleju rzepakowego surowego oraz poekstrakcyjnej śruty rzepakowej. Nasz olej trafia do największych odbiorów w kraju i zagranicą jako komponent do produkcji biopaliw. Śrutarzepakowa jako wysokowartościowy materiał paszowy jest ceniona wśród krajowych odbiorców.

Staoil Sp. z o.o. została zarejestrowana w 2010 r. Działa ona na terenie województwa mazowieckiego, w Kosowie Lackim. Zakład Przetwórstwa Nasion Oleistych jest jednym z najbardziej nowoczesnych zakładów produkcji oleju rzepakowego w kraju. Oddany do eksploatacji wiosną 2015 roku składasię z: magazynów ziarna rzepaku, działu tłoczni, działu ekstrakcji oraz magazynów na wyroby gotowe (olej i śrutę).

Zastosowanie zaawansowanych technologii tłoczenia i ekstrakcji pozwala firmie otrzymywać olej najwyższej jakości, spełniający oczekiwania odbiorców. Staoil Sp. z o.o. jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Producentów Oleju, które skupia przedstawicieli wiodących firm przemysłu tłuszczowegow kraju.

Zapraszamy do odwiedzin naszej strony internetowej: https://staoil.pl/