Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/10/2018.

Specjalista ds. rozliczania projektów

01-180 Warszawa, mazowieckie

Instytut Badań Edukacyjnych

Opis stanowiska pracy

Główne obowiązki:

a) monitoring poprawności wydatkowanych pieniędzy zgodnie z wnioskiem
projektowym
b) monitoring budżetów projektów i harmonogramów, a także reagowanie na potrzebę
ewentualnych zmian w projekcie
c) nadzór nad poprawnością aspektów finansowo-rozliczeniowych projektów, w tym
kontrola wydatkowanych środków finansowych
d) przygotowywanie dokumentacji finansowej projektu, wsparcie kierowników
projektów w rozliczaniu finansowym projektu,
e) sporządzanie raportów i sprawozdań finansowych z projektów
f) bieżąca obsługa administracyjna projektów w zakresie przepływu dokumentów
g) prowadzenie dokumentacji oraz korespondencji wewnętrznej oraz zewnętrznej
związanej z realizacją i rozliczaniem projektów

Wymagania

a) co najmniej 2-letnie doświadczenie w realizacji i rozliczaniu projektów, w tym
współfinansowanych ze środków unijnych,
b) doświadczenie w nadzorowaniu budżetu i harmonogramu projektu, w tym
współfinansowanych ze środków unijnych
c) znajomość aktualnych zasad i wytycznych dotyczących realizacji projektów
finansowanych oraz kwalifikowalności kosztów
d) mile widziane doświadczenie w realizacji i rozliczaniu projektów z programu
Erasmus +
e) bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, systematyczność
f) samodzielność i dokładność w wykonywaniu zleconych zadań
g) umiejętność analitycznego myślenia i dokładność w działaniu
h) znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym
i) praktyczna znajomość obsługi Pakietu MS Office, w szczególności Excela

Instytut Badań Edukacyjnych (IBE) jest placówką badawczą prowadzącą interdyscyplinarne... badania naukowe nad funkcjonowaniem i efektywnością systemu edukacji w Polsce. Instytut uczestniczy w krajowych i międzynarodowych projektach badawczych, przygotowuje raporty, sporządza ekspertyzy oraz pełni funkcje doradcze. Od 1 października 2010 r. Instytut zgodnie z Ustawą o instytutach badawczych z dnia 30 kwietnia 2010 r. (Dz.U. Nr 96, poz. 618) przyjął formę instytutu badawczego. Funkcjonuje pod nadzorem Ministra Edukacji Narodowej.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/02/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Finanse , Praca Administracja biurowa , Praca Administracja Publiczna , Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Bankowość