Specjalista ds. rozliczania projektów unijnych

Dolnośląska Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma INSERVICES zajmująca się doradztwem gospodarczym poszukuje ambitnej osoby chętnej uczestniczyć w dalszym rozwoju przedsiębiorstwa. Praca wiąże się z realizacją wymagających zadań w wielu projektach jednocześnie.

Zakres pracy:
- tworzenie dokumentacji związanej z rozliczaniem projektów dotacyjnych
- wsparcie w pisaniu wniosków o dotacje i tworzeniu innych dokumentów biznesowych
- praca biurowa (drukowanie, składanie, wysyłanie dokumentów)

Oferujemy:
-ciekawe doświadczenia związane z wieloma branżami
-pracę w gronie wysokiej klasy specjalistów
- przyjazną atmosferę pracy i pyszną kawę
-możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzinowym i dostosowania godzin pracy
-biuro położone w dobrze skomunikowanym miejscu na Gaju

Wymagania

- doświadczenie w rozliczaniu projektów dofinansowanych z funduszy unijnymi lub w tworzeniu dokumentacji aplikacyjnej - WYMAGANY
- wykształcenie ekonomiczne lub prawnicze - mile widziane
- zdolności analityczne oraz umiejętność logicznego myślenia
- dobra obsługa oprogramowania biurowego
- odwaga, przedsiębiorczość, kreatywność, dokładność
- umiejętność pracy pod presją czasu

Prezentacja firmy

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie doradztwa biznesowego i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Administracja biurowa, Praca Analityka