Specjalista ds. rozliczania projektów unijnych

Habitat Entertainment Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma Habitat poszukuje kandydata na stanowisko Specjalisty ds. Rozliczania Projektów Unijnych. Posiadamy szerokie doświadczenie zarówno w zakresie sporządzania wniosków o przyznanie pomocy jak i rozliczania projektów finansowanych z funduszy europejskich.

Główne obowiązki:

  • koordynacja prac związanych z rozliczeniem projektów współfinansowanych ze środków unijnych
  • przygotowywanie dokumentacji projektowej oraz nadzór nad jej prawidłowym prowadzeniem i archiwizacją
  • zarządzanie realizacją projektów zgodnie z wnioskiem i umową o dofinansowanie
  • monitoring budżetów projektów i harmonogramów płatności, a także reagowanie na potrzebę ewentualnych zmian w projekcie
  • prowadzenie procedur związanych z realizacją zasady konkurencyjności oraz prawa zamówień publicznych stosowanych przy realizacji projektów finansowanych z funduszy UE
  • przygotowanie wniosków o płatność, harmonogramów płatności oraz pozostałych wymaganych dokumentów
  • rozliczenie zaliczek dla beneficjentów
  • nadzór nad poprawnością aspektów finansowo-rozliczeniowych projektów w tym kontrola wydatkowanych środków finansowych
  • prowadzenie korespondencji z przedstawicielami Instytucji Pośredniczącej dotyczącej rozliczenia projektów
  • udział w kontrolach projektów
  • wsparcie merytoryczne klientów podczas procesu realizacji projektów finansowanych z funduszy UE.

Wymagania

  • doświadczenie w rozliczaniu projektów dofinansowanych z funduszy UE – w tym sporządzanie wniosków o płatność, nadzorowanie realizacji oraz budżetu projektu (prosimy o podanie w CV informacji w jakiej kwocie i z jakiego programu realizowany był projekt)
  • znajomość wniosków płatniczych
  • praktyczna znajomość obsługi Pakietu MS Office, w szczególności Excela
  • znajomość aktualnych zasad realizacji i rozliczania projektów współfinansowanych ze środków unijnych
  • bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, systematyczność
  • odpowiedzialność, samodzielność i dokładność w wykonywaniu zleconych zadań
  • umiejętność analitycznego myślenia i dokładność w działaniu.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się szeroko rozumianym doradztwem finansowym, zarówno w za... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting