Specjalista ds. rozliczania projektów unijnych

ISOFT

35-604 Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

• Organizacja i nadzór nad prawidłową realizacją projektu;
• Sporządzanie dokumentacji projektowej;
• Weryfikację poprawności zgromadzonych dokumentów;
• Bieżący kontakt z uczestnikami projektu i instytucją pośredniczącą;
• Rozliczanie projektów współfinansowanych ze środków UE;
• Przygotowywanie sprawozdań okresowych i końcowych, wniosków o płatność, harmonogramów płatności;
• Kontrola wydatkowanych środków finansowych – prowadzenie dokumentacji oraz korespondencji wewnętrznej oraz zewnętrznej związanej z realizacją i rozliczaniem projektu UE;
• Gromadzenie niezbędnych danych oraz kompletowanie potrzebnej dokumentacji na potrzeby projektu;
• Ścisła współpraca z zespołem;

Oferujemy:
• Możliwość stałego poszerzania wiedzy i wymiany doświadczeń w zakresie organizacji projektów i szkoleń;
• Umowę o pracę;
• Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego oraz pozostania w strukturach firmy nawet po wygaśnięciu programów pomocowych;
• Niezbędne narzędzia pracy oraz wsparcie specjalistów;

Wymagania

• Doświadczenie w zakresie realizacji oraz rozliczania projektów unijnych;
• Znajomość dokumentów, procedur i wytycznych niezbędnych do prawidłowej realizacji projektów;
• Przynajmniej średnie wykształcenie (mile widziane wykształcenie wyższe z zakresu finansów);
• Znajomość zasad księgowości (min. podstawy);
• Samodzielność, podzielność uwagi i dobra organizacja pracy;
• Wysokie umiejętności interpersonalne;
• Skrupulatność, rzetelność, dokładność;
• Swobodne poruszanie się w aplikacjach systemu MS Office;
• Prawo jazdy kat. B. – mile widziane

Prezentacja firmy

Firma ISOFT od samego początku istnienia wspiera rozwój kompetenc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia