Specjalista ds. roszczeń

Mosty Łódź S.A.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów infrastrukturalnych oraz użyteczności publicznej poszukuje kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • ocena zasadności roszczeń,
  • przygotowywanie dokumentów związanych z roszczeniami w związku z wnoszeniem pozwów do sadu we współpracy z działem prawnym,
  • współpraca z kierownictwem budowy w zakresie formułowania roszczeń,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie zawodowe w realizacji umów o roboty budowlane ( zarówno w formule buduj, jak i zaprojektuj i wybuduj) w tym opartych o FIDIC,
  • praktyczna znajomość warunków kontraktowych FIDIC,
  • doświadczenie we współpracy z jednostkami sektora finansów publicznych,
  • znajomość specyfiki umów na roboty budowlane,
  • znajomość przepisów prawa budowlanego,
  • mile widziana znajomość j. angielskiego lub j .niemieckiego
  • umiejętność pracy w zespole i pod wpływem stresu
  • dyscyplina i dobra organizacja czasu pracy (dokładność, terminowość)

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • stabilność zatrudnienia

Prezentacja firmy

Firma budowlana, zajmująca się budową mostów, wiaduktów na tereni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis