Specjalista ds. Roszczeń

Gliwice, śląskie

WASKO S.A.

Opis stanowiska pracy

Zadania realizowane na tym stanowisko obejmują przede wszystkim:

  • analizę i identyfikację nowych okoliczności i faktów mogących stanowić podstawę ewentualnych roszczeń podczas realizacji projektu
  • opracowywanie strategii działania wobec roszczeń kierowanych przeciwko firmie
  • przygotowywanie oficjalnych pism roszczeniowych
  • bieżącą weryfikację potencjalnych podstaw spraw roszczeniowych, przygotowywanie roszczeń przejściowych wraz z ich odpowiednim udokumentowaniem
  • kontrolę terminów związanych z obsługą roszczeń
  • określanie wpływu roszczeń na koszty i czas realizacji projektu
  • administrację i raportowanie spraw roszczeniowych
  • współpracę z Dyrektorem Projektu, Regionalnymi Kierownikami Projektów oraz Kancelarią Prawną odpowiedzialną za obsługę roszczeń

Wymagania

Idealny Kandydat na to stanowisko posiada:

  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne bądź prawnicze
  • doświadczenie w pracy na projekcie na podobnym lub analogicznym stanowisku
  • znajomość prawa budowlanego, cywilnego, zamówień publicznych oraz wytycznych i standardów FIDIC
  • umiejętność wyciągania wniosków i formułowania rekomendacji
  • samodzielność i rzetelność w działaniu
  • dobra znajomość obsługi MS Office w szczególności programu Excel
  • umiejętność pracy w zespole, tworzenia relacji
  • komunikatywność
  • umiejętność dobrej organizacji pracy
  • skrupulatność
  • sumienność

W zamian oferujemy:

  • pracę w spółce FONON Sp. z o.o. nalężącej do GK WASKO realizującej projekty z obszaru informatyki i autoamtyki dla wielu branż
  • będziemy wspierać Twój rozwój zawodowy poprzez pakiet szkoleń oraz współpracę z naszymi Ekspertami,
  • zadbamy o Twoje zdrowie poprzez dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej (Medicover) oraz karnetów sportowych (OK System)
  • owocowe poniedziałki w firmie

WASKO SA to lider rynku IT w Polsce. Wykonuje kompleksowe usługi informatyczne, integracyjne... i serwisowe na rzecz dużych i średnich przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych. Firma jest dostawcą sprzętu komputerowego i oprogramowania a także świadczy usługi wdrażania, utrzymania i eksploatacji systemów informatycznych. Od 2006 roku Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa , Praca Prawo / Prokuratura