Opis stanowiska pracy

Państwowe Muzeum Auschwitz – Birkenau w Oświęcimiu ogłasza nabór na stanowisko:

specjalista ds. remontowo-budowlanych

Zakres obowiązków:

  • wsparcie techniczne dla kierownika projektu, w zakresie rozwiązywania w projektach bieżących tematów związanych z branżą ogólnobudowlaną:
  • przygotowywanie zgodnych z wymogami pzp opisów przedmiotu zamówienia, wymaganych do pozyskania projektanta lub wykonawcy robót,
  • przygotowanie wymagań dla podmiotów ubiegających się o udział w postępowaniach związanych z prowadzonymi projektami,
  • przygotowanie umów z wykonawcami w części merytorycznej,
  • uczestnictwo w pracach komisji oceniającej i wyłaniającej usługodawcę/wykonawcę robót,
  • wydawanie wytycznych i założeń do projektowania, konsultowanie projektu i jego odbiór w imieniu zamawiającego, analiza rozwiązań alternatywnych, rozpoznawanie rynku pod kątem najbardziej optymalnych z punktu widzenia rozwiązań projektowych technologii i materiałów,
  • przygotowywanie harmonogramów robót,
  • weryfikacja lub sporządzenie kosztorysów,
  • kontrolowanie i sprawdzanie rozliczeń budowlanych,
  • analiza i opiniowanie rozwiązań technicznych w zakresie posiadanej specjalności na etapie koncepcyjnym projektu,
  • współpraca z projektantami, wyjaśnienie wątpliwości i zastrzeżeń do projektu w fazie projektowej oraz w trakcie realizacji inwestycji,
  • analiza, weryfikacja i koordynacja dokumentacji technicznej i formalnej inwestycji,
  • rozpoznawanie potrzeb w sprawie niezbędnych zmian w dokumentacji technicznej,
  • koordynowanie opracowania niezbędnych ekspertyz, badań technicznych, dokumentacji projektowej i kosztowej na proponowane przez wykonawcę roboty dodatkowe,
  • wykonywanie analiz porównawczych kosztów robót zamiennych,
  • udział lub prowadzenie narad koordynacyjnych z udziałem uczestników procesu inwestycyjnego,
  • opiniowanie wniosków wykonawcy o wyborze alternatywnego materiału lub rozwiązania,
  • kontrola prawidłowego prowadzenia dokumentów budowy,
  • udział w odbiorach robót zanikających, odbiorach częściowych oraz odbiorze końcowym,
  • kontrola poprawności dokumentacji powykonawczej opracowanej przez wykonawcę,
  • udział w przygotowaniu dokumentów formalnych wymaganych przepisami prawa,
  • współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi Muzeum w realizacji powierzonych zadań,
  • wykonywanie innych prac na polecenie przełożonych związanych z funkcjonowaniem Muzeum.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne budowlane,
  • uprawnienia bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,
  • doświadczenie w prowadzeniu rozliczeń budowy,
  • doświadczenie w kosztorysowaniu,
  • znajomość programów kosztorysowych oraz programu AutoCAD,
  • znajomość zagadnień związanych z prowadzeniem procesu budowlanego,
  • znajomość rynku materiałów i rozwiązań systemowych dla swojej branży,
  • znajomość ustaw: Prawo budowlane, O ochronie zabytków i opiece nad zabytkami, Prawo zamówień publicznych,
  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność,
  • umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia,
  • odpowiedzialność i obowiązkowość,
  • prawo jazdy kat. B,
  • biegła znajomość języka polskiego jako obcego (dot. Cudzoziemców),
  • doświadczenie w pracy/wykonywaniu nadzoru inwestorskiego w specjalności konstrukcyjno-budowlanej po uzyskaniu uprawnień,
  • doświadczenie w prowadzeniu/nadzorowaniu prac na obiektach wpisanych do rejestru zabytków.

Stanowisko wymaga szczególnej sprawności psychofizycznej:

  • praca na wysokości powyżej 3 m
  • prowadzenie samochodu służbowego do 3,5t

 Życiorys zawierający klauzulę wraz z listem motywacyjnym należy przesłać za pomocą przycisku "Aplikuj".

Okres składania podań od 10.06.2019r. do skutecznego zakończenia naboru.

Prezentacja firmy

Państwowe Muzeum Auschwitz - Birkenau w Oświęcimiu

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Architektura, Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena