Specjalista ds. Relacji Biznesowych

Biovena Sp. z o.o.

Ożarów Mazowiecki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Centrum Medyczne Biovena poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. Relacji Biznesowych – miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki

Opis stanowiska – zakres obowiązków:

  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie klientów
  • Utrzymywanie i tworzenie efektywnych relacji z klientami
  • Analizowanie i raportowanie efektywności działań
  • Dbanie i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Pozyskiwanie pracowników i partnerów medycznych

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży usług medycznych
  • Znajomość rynku medycznego
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży internetowej i marketingu
  • Zdolność kreatywnego i logicznego myślenia
  • Umiejętność pracy w zespole – budowanie i nawiązywanie kontaktów
  • Samodzielna organizacja czasu pracy
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i realizację ciekawych wyzwań zawodowych
  • Niezbędna narzędzie pracy
  • Pracę w przyjaznej atmosferze

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentu CV za pomocą przycisku "Aplikuj" kontakt telefoniczny 22 722-38-08

Prezentacja firmy

Biovena Sp. z o.o to Przychodnie i Centra Medyczne działające na obszar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Administracja biurowa, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Marketing / PR / Social Media