Specjalista ds. Rekrutacji

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

 Opis stanowiska:

  • realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska IT,
  • aktywne poszukiwanie kandydatów na rynku pracy,
  • wstępna selekcja kandydatów i prowadzenie rozmów rekrutacyjnych,
  • tworzenie i zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych,
  • budowanie długofalowych relacji z kandydatami,
  • udział w targach pracy, wydarzeniach związanych z rekrutacją,
  • prowadzenie działań budujących pozytywny wizerunek firmy na rynku IT.

 Wymagania:

  • doświadczenie w rekrutacji specjalistów IT,
  • znajomość metod i źródeł aktywnego pozyskiwania kandydatów,
  • umiejętność nawiązywania i budowania relacji z kandydatami,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność i umiejętność organizacji pracy,
  • otwartość i kreatywne podejście do działań rekrutacyjnych.

Oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań samodzielną pracę,
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • stałe wynagrodzenie + system premiowy,
  • elastyczne godziny pracy z możliwością pracy zdalnej,
  • dofinansowanie do zajęć sportowych, prywatnej opieki medycznej,
  • długoterminową współpracę,
  • owoce w biurze,
  • kawę i herbatę cały czas,
  • niepowtarzalną atmosferę,
  • spotkania integracyjne.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media