Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/02/2018.

Specjalista ds. rekrutacji

Wrocław, dolnośląskie

Alucrom Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

MIDROC ALUCROM
Jesteśmy częścią szwedzkiej firmy Midroc Alucrom z siedzibą w Göteborgu. Wspólnie należymy także do koncernu Midroc Europe skupiającego firmy z branży produkcji, zarządzania projektami, nieruchomości i innowacji technologicznych. Zajmujemy się obróbką oraz zabezpieczeniem antykorozyjnym wielkogabarytowych powierzchni stalowych na potrzeby przemysłu.
Naszym priorytetem jest jakość!
Dołącz do Nas!

Opis stanowiska:
- rekrutacje pracowników niższego i średniego szczebla do pracy w Polsce i Szwecji
- odpowiedzialność za proces onboardingowy pracowników
- bieżący kontakt oraz dbałość o utrzymanie dobrych relacji z pracownikami,
- organizacja logistyki wyjazdów (zakup biletów, kontakt z pracownikami w kwestiach przejazdów)
- nadzór nad bieżącymi szkoleniami oraz analiza potrzeb i organizacja szkoleń doskonalących dla pracowników
- opieka nad flotą samochodową (przeglądy, naprawy, ubezpieczenia)
- pomoc w działaniach employer brandingowych

Oferujemy:
- pracę w wymagającym i inspirującym środowisku
- w dłuższej perspektywie możliwość wyjazdów i bliższej współpracy z klientem po stronie szwedzkiej
- pakiet benefitów: opiekę medyczną, darmową naukę języka (w ramach godzin pracy), kartę sportową, wczasy pod gruszą, wyjazdy integracyjne itp.
- możliwość wielokierunkowego rozwoju zawodowego
- samodzielność w wykonywaniu obowiązków
- przyjazną atmosferę pracy

Wymagania

Wymagania:
- 2 – letnie doświadczenie w rekrutacji pracowników produkcyjnych (w ramach UE jako dodatkowy atut)
- znajomość przepisów prawa pracy
- język angielski – B2/C1
- prawo jazdy kat. B
- gotowość do wyjazdów służbowych
- komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

Jesteśmy spółką szwedzkiej firmy Midroc Alucrom z siedzibą w Goteborgu. Wspólnie... należymy także do koncernu Midroc Group skupiającego firmy z branży produkcji, zarządzania projektami, nieruchomości i innowacji technologicznych. Zajmujemy się obróbką oraz zabezpieczeniem antykorozyjnym wielkogabarytowych powierzchni stalowych na potrzeby przemysłu. Posiadamy certyfikaty ISO 9001 oraz ISO 14001. Naszymi klientami są między innymi Volvo, Caterpillar, Autosan, Kalmar. Działamy na rynku polskim od 2003 roku. Naszym priorytetem jest jakość.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/01/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja