Specjalista ds. Rekrutacji

Work Room Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem poszukujemy osoby do współpracy w naszym zespole.

OFERUJEMY:
- Umowa o pracę
- Stała praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
- Możliwość awansu i rozwoju
- Pracę z zespołem profesjonalistów i doświadczonych osób w branży HR
- Fajny i pozytywny zespól
-Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia

Wymagania

- Co najmniej 1 roczne doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacji
- Umiejętność poszukiwania źródeł rekrutacji
- Umiejętność pracy w zespole
- Skrupulatność, samodzielność i zaangażowanie
- Wielozadaniowość
- Odpowiedzialność

Prezentacja firmy

KRAZ19807 <br/>Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 500PLN - 5 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Kadra zarządzająca