Specjalista ds. Rekrutacji

IT KONTRAKT Sp. z o.o.

WARSZAWA, mazowieckie

Dlaczego powinieneś dołączyć do IT Kontrakt? Bo tutaj jesteśmy sobą!
Zgranym zespołem ekspertów, który ponad wszystko ceni sobie partnerskie relacje. Szukamy wyzwań nie tylko na płaszczyźnie zawodowej, ale również tam, gdzie liczy się dobra zabawa oraz spełnianie naszych pasji - nie tylko tych związanych z IT. "Aktywnie po pracy – efektywnie w pracy" to hasło, które faktycznie odzwierciedla nasze codzienne działania. Dołącz do nas i przekonaj się sam!

Miejsce pracy: WARSZAWA

Obowiązki:

  • Całościowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska związane z branżą IT
  • Budowanie aktywnej sieci kandydatów
  • Dbanie o pozytywny candidate experience
  • Reprezentowanie firmy na konferencjach i targach branżowych
  • Współpraca z portalami rekrutacyjnymi, portalami społecznościowymi i innymi podmiotami stanowiącymi kanały rekrutacyjne
  • Identyfikowanie nowych kanałów rekrutacji IT
  • Rozwój narzędzi wspierających rekrutację

Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia na samodzielnym stanowisku w rekrutacji w branży IT
  • Doświadczenie w budowaniu strategii pozyskiwania talentów i jej skutecznej realizacji, znajomość trendów i narzędzi spurcingowych w IT
  • Bardzo dobra znajomość branży IT, zwłaszcza ról i stanowisk w projektach IT, a także kluczowych technologii informatycznych
  • Dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • Wysoki poziom zdolności organizacyjnych i zarządzania czasem, samodzielność, wielozadaniowość, obowiązkowość