Opis stanowiska pracy

Firma świadcząca usługi opiekuńcze na wysokim poziomie dla osób starszych, przewlekle chorych i osób z niepełnosprawnościami. Charakteryzuje się najwyższym poziomem świadczonych usług. Jako pierwsza polska firma korzysta z innowacyjnego systemu łączącego w sobie monitoring funkcji życiowych pacjenta i zarządzanie pracą opiekunów.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Specjalisty ds. rekrutacji. Do osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć:

- aktywne pozyskiwanie pracowników

- prowadzenie procesów rekrutacyjnych, weryfikowanie kandydatur,

- prowadzenie rozmów rekrutacyjnych oraz uzupełnianie dokumentacji

- obsługa telefonu i skrzynki pocztowej

- prowadzenie korespondencji

- obsługa bieżących spraw administracyjno-biurowych

Wymagania

- orzeczenie o niepełnosprawności - warunek konieczny

- wykształcenie min. licencjat

- umiejętność przeprowadzania rozmów telefonicznych z zachowaniem wysokich standardów komunikacji

- umiejętność obsługi skrzynki mailowej oraz redagowania tekstów

- umiejętność obsługi komputera i programów pakietu MS Office

- umiejętność pracy pod presją czasu

Prezentacja firmy

Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych - powstała jako dobro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Inne