Specjalista ds. rekrutacji

McFarlane Kynn Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • Realizacja projektów rekrutacyjnych,
  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów metodami bezpośrednimi,
  • Prowadzenie rozmów rekrutacyjnych,
  • Sporządzanie raportów, opinii i rekomendacji kandydatów,
  • Implementacja własnych pomysłów dotarcia do najlepszych kandydatów;

Wymagania:

  • 2 lata w agencji doradztwa personalnego na stanowisku Konsultanta ds. Rekrutacji lub analogicznym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, psychologii lub socjologii,
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego – warunek konieczny,
  • Dobra znajomość pakietu Ms Office,
  • Orientacji na wynik / umiejętności ustalania priorytetów,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie zdrowotne, multisport),
  • Zdobycie cennego doświadczenia w realizacji projektów również międzynarodowych,
  • Dobrą atmosferę w miejscu pracy.

Prezentacja firmy

McFarlane Kynn - Executive Search<br/>Jesteśmy jedną z najlepiej ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Obsługa klienta