ManpowerGroup Sp. z o.o.

Specjalista ds. rekrutacji

Miejsce pracy: Wąbrzeźno

Cele i zadania:

  • Prowadzenie i koordynowanie procesów rekrutacyjnych
  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska techniczne oraz średniego i wysokiego szczebla w organizacji
  • Przygotowywanie i publikacja ogłoszeń
  • Analiza oraz selekcja napływających aplikacji
  • Organizacja i prowadzenie rozmów rekrutacyjnych
  • Przeprowadzanie testów i przygotowywanie opinii
  • Współpraca z agencjami doradztwa personalnego
  • Delegacje do innego miasta

Niezbędne umiejętności:

  • Doświadczenie w procesach rekrutacyjnych lub ukończone studia związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi lub psychologią
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, orientacja na realizację celów
  • Znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • Umowę o pracę w międzynarodowej firmie
  • Pracę w miłej atmosferze
  • Możliwości rozwoju
  • Możliwości realizacji swoich inicjatyw jako rekruter
Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials