Specjalista ds. rekrutacji

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

Miejsce pracy: Tychy

Zadania:
- Realizacja projektów rekrutacyjnych w obszarze rekrutacji specjalistycznych, technicznych, inżynierskich
- Publikacja ogłoszeń o pracę
- Prowadzenie działań sourcingowych w celu pozyskania najlepszych kandydatów z rynku
- Dbanie o pozytywne doświadczenia kandydatów w procesie rekrutacyjnym
- Zarządzanie bazą kandydatów
- Wspieranie procesów onboardingu nowych pracowników
- Organizacja i uczestnictwo w targach pracy
- Współpraca z Agencjami w obszarze rekrutacji
- Wsparcie działu HR w bieżących działaniach

Oczekiwania:
- Min 2 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne
- Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
- Umiejętność budowania pozytywnych relacji biznesowych z kandydatami i klientami
- Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, komunikatywność
- Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
- Gotowość do uczestnictwa w Targach Pracy

Oferujemy:
- Pracę w międzynarodowym środowisku w firmie posiadającej stabilną pozycję na rynku
- Możliwość zdobycia doświadczenia w branży Automotive
- Dofinansowanie do posiłków
- Bogaty pakiet socjalny (karty podarunkowe na święta, Multisport i inne benefity)
- Dofinansowanie do pakietu medycznego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials