SPECJALISTA DS. REKRUTACJI

time2work sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Wnosimy na polski rynek usług HR nowoczesność i pomysł na biznes pełen elastyczności i kreatywności pod szyldem Agencji Outsourcingowej Time2Work Sp. z o.o. (KRAZ 13395) Jesteśmy skutecznym doradcą zarówno dla pracodawców jak i dla pracowników. Dając z siebie wszystko nie ograniczamy się do szablonowych usług tradycyjnych agencji pracy, naszym założeniem jest ewoluowanie wraz z rynkiem. W aktualnym procesie rekrutacyjnym do naszego zespołu poszukujemy:

SPECJALISTY DS. REKRUTACJI

Rzeszów

Dlaczego warto u nas pracować?

Ważna jest dla Ciebie pasjonująca i rozwijająca praca? Jednocześnie cenisz bezpieczeństwo, zasady fair play i dobrą atmosferę? My też tak mamy, dlatego pracujemy w Time2work! Też chcesz? Dołącz do naszego zespołu!

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • realizacja projektów rekrutacyjnych (nie zajmujesz się sprzedażą naszych usług a wyłącznie rekrutacją na stanowiska stałe)
  • budowanie oraz zarządzanie bazą kandydatów dopasowaną do potencjału klienta
  • budowanie trwałych relacji z kandydatami, pracownikami i klientami
  • praca nad doskonaleniem bieżących metod rekrutacyjnych

Jeżeli:

  • posiadasz min 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wiesz na czym polega rekrutacja i selekcja
  • potrafisz efektywnie posługiwać się metodą direct search i docierać do różnych kandydatów
  • znasz biegle język angielski
  • masz świetnie rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • posiadasz bardzo dobrą organizację czasu pracy,
  • cechuje Cię dokładność i skrupulatność
  • w praktyce znasz pakiet MS Office
  • posiadasz wysoką motywację do pracy

Dołącz do nas! Złóż aplikację!

Oferujemy:

  • pracę na pełen etat
  • pracę w środowisku międzynarodowym
  • stałe rozwijanie kompetencji
  • kartę multisport po okresie próbnym
  • możliwość pracy w dobrej atmosferze.

Jeśli po tym co przeczytałeś jesteś zainteresowany to chcemy Cię poznać.

Prześlij swoje CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Time2work Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy Timetax oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Time2work Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu, ul. Niemodlińska 8. Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.

Prezentacja firmy

Wnosimy na polski rynek usług B2B nowoczesność i pomysł na bizne... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Administracja biurowa