Specjalista ds. Rekrutacji

Żabka Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

To my, Żabka Polska! Tworzymy sieć sklepów, które codziennie ułatwiają życie milionom Polaków. To ogromne przedsięwzięcie, szczególnie, że mamy apetyt na dalszy rozwój i innowacyjne rozwiązania. U nas weźmiesz udział w nowatorskich projektach, rozwiniesz swoje umiejętności i zdobędziesz doświadczenie w firmie, która z rozmachem wkracza w epokę digitalu!

Miejsce pracy: Poznań

Twoje zadania:

  • bezpośrednie prowadzenie rozmów rekrutacyjnych z kandydatami
  • wyszukiwanie najlepszych na rynku kandydatów
  • realizacja wszystkich etapów procesu rekrutacyjnego
  • codzienna praca z LinkedIn/Goldenline
  • współpraca z uczelniami, instytucjami i agencjami doradztwa personalnego

Oczekujemy od Ciebie:

  • doświadczenia na stanowisku rekrutera/researchera
  • doświadczenia w poszukiwaniach kandydatów z rynku FMCG
  • wiedzy jak poruszać się w Internecie i gdzie szukać potrzebnych informacji
  • pomysłów na nieszablonowe podejście do procesów rekrutacyjnych
  • naturalnej umiejętności w nawiązywaniu relacji
  • wysokiej kultury osobistej i poczucia humoru
  • zaangażowania, szybkości, jakości

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji w branży FMCG
  • dynamiczną pracę pełną wyzwań podczas realizowania projektów rekrutacyjnych
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • lokalizację biura w centrum Poznania i niezbędne narzędzia pracy
  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny i/lub ubezpieczenie grupowe)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".