Specjalista ds. rekrutacji

Billennium Sp. z o.o.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Miejsce pracy: Olsztyn

Zadania:

  • samodzielna realizacja i koordynacja procesów rekrutacyjnych
  • aktywne budowanie bazy kandydatów (direct search + publikowanie ofert)
  • utrzymanie relacji z kandydatami
  • analiza potrzeb rekrutacyjnych i proponowanie najlepszych rozwiązań
  • współpraca z menadżerami projektów i dostawcami narzędzi/usług rekrutacyjnych
  • współudział w budowaniu wizerunku firmy
  • współpraca z lokalnymi uczelniami
  • realizacja działań employer brandingowych
  • monitoring rynku pod kątem możliwych działań employer brandingowych
  • proponowanie kreatywnych rozwiązań zwiększających rozpoznawalność w regionie
  • wsparcie w organizacji wydarzeń pracowniczych, zgłaszanie inicjatyw
  • dodatkowe projekty z obszaru HR

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane psychologiczne, socjologiczne lub pokrewne)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobra organizacja własnej pracy
  • mile widziana wiedza z zakresu IT

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • możliwość podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie, kartę Multisport, zajęcia z języka angielskiego z Native Speakerem
  • długoterminową współpracę
  • możliwość wyboru formy współpracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.