Specjalista ds. rekrutacji

Łódź, łódzkie

HR Work Force Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

HR Work Force (APT 6474) jest szybko i dynamicznie rozwijającą się agencją na rynku pośrednictwa pracy. Nasza Firma świadczy profesjonalne usługi w zakresie Pracy Tymczasowej i szeroko pojętego Outsourcingu Personalnego.

Obecnie poszukujemy do naszego oddziału w Łodzi osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

- samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska niższego szczebla

- pozyskiwanie kandydatów do pracy przy wykorzystaniu różnych narzędzi

- kontakt z zatrudnionymi pracownikami

- współpraca z klientami firmy i rozwój relacji biznesowych

- obsługa kadrowo-administracyjna zatrudnionych pracowników

- tworzenie raportów na podstawie osiągniętych wyników

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- wynagrodzenie (podstawa + premia za wyniki)

- interesującą pracę w rozwijającej się firmie

- przyjazną atmosferę pracy

- stabilne zatrudnienie

Wymagania

- doświadczenie w zakresie obsługi klienta biznesowego

- zainteresowanie obszarem rekrutacji i selekcji pracowników

- mile widziane doświadczenie w obszarze rekrutacji

- łatwość w nawiązywaniu kontaktów

- duża samodzielność w działaniu

- dobra organizacja pracy własnej

- czynne prawo jazdy kategorii B

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych.

HR Work Force (APT6474) jest szybko i dynamicznie rozwijającą się agencją na rynku... pośrednictwa pracy.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja , Praca Obsługa klienta