Specjalista ds rekrutacji

Progres Sp. z o.o. Sp. k.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Do naszego nowo otwartego biura w Łodzi poszukujemy osoby na stanowisko pracownik administracyjno biuro

Obowiązki:
Rekrutacja i selekcja kandydatów w zakresie usługi pracy tymczasowej,
Tworzenie ogłoszeń o pracę oraz selekcja aplikacji,
Bieżący monitoring zleconych projektów rekrutacyjnych,
Bieżąca obsługa administracyjna pracowników tymczasowych,
Zarządzanie bazą kandydatów,
Budowanie trwałych relacji z Klientem,
Dbanie o pozytywny wizerunek Firmy,
Czynny udział w akcjach promocyjnych.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie
Możliwość pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Dużą samodzielność działania
Możliwość rozwoju zawodowego w środowisku doświadczonych Konsultantów
Pracę na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
Wdrożenie i opiekę mentora,
Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. karta multisport, opieka medyczna).

Jeżeli jesteś zainteresowany wzięciem udziału we wskazanym procesie rekrutacyjnym, prosimy – wyraź zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, w tym wizerunku,
przez Progres sp. z o.o. Sp. k., jakie zawarte będą w przesłanych przez Ciebie dokumentach aplikacyjnych dla celów niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 5088.

Wymagania

Doświadczenia w obsłudze pracowników tymczasowych – mile widziane,
Dużej samodzielności w działaniu,
Dobrej organizacji pracy własnej,
Znajomości obsługi komputera
Prawo jazdy kat. B – wymagane.

Prezentacja firmy

Progres HR Poland Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Call Center / Telemarketing, Praca HR / Kadry / Rekrutacja