Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/08/2018.

Specjalista ds. Rekrutacji

Kraków, małopolskie

Click Community Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Jeżeli jesteś osobą otwartą, komunikatywną i masz doświadczenie w rekrutacji, które chcesz rozwijać, dołącz do naszego zespołu i stwórz z nami dział HR dla firmy Click Community oraz Edrone!

Z nami będziesz:

  • Samodzielnie prowadzić oraz zarządzać procesami rekrutacyjnymi.
  • Tworzyć opisy stanowisk, oraz scenariusze rozmów rekrutacyjnych.
  • Aktywnie poszukiwać kandydatów na rynku pracy.
  • Redagować i publikować ogłoszenia rekrutacyjne.
  • Współtworzyć i udoskonalać obecne narzędzia rekrutacyjne.
  • Współpracować z managerami w zakresie ustalania potrzeb rekrutacyjnych oraz profili kandydatów.
  • Współtworzyć i prowadzić proces onboardingu nowych pracowników.
  • Budować i zarządzać bazą potencjalnych kandydatów.

Wymagania

Aplikuj, jeśli:

  • Posiadasz minimum roczne doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych.
  • Dysponujesz szeroką wiedzą na temat narzędzi stosowanych w rekrutacji.
  • Posiadasz wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i lubisz rozmawiać z ludźmi.
  • Dobrze organizujesz swoją pracę i jesteś samodzielny/a.
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem :)

 Aplikacje prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@clickcommunity.pl z tematem wiadomości: Specjalista ds. rekrutacji

Prezentacja firmy

MÓWIMY JĘZYKIEM SOCIAL MEDIA !

Ostatnia aktualizacja:
17/08/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca HR / Kadry / Rekrutacja , Praca Internet / e-commerce , Praca Marketing / PR / Social Media , Praca Administracja biurowa