Specjalista ds. rekrutacji

KATOWICE, śląskie

Euro Work

Opis stanowiska pracy

Jako jedna z najdłużej działających agencji na rynku nieustannie się rozwijamy i powiększamy nasz zespół, od 12 lat łącząc pasję i profesjonalizm. Docenili to nasi zagraniczni partnerzy, powierzając nam rekrutację swoich pracowników.

W związku z intensywnym rozwojem szukamy osób zainteresowanych dołączeniem do naszego zespołu.

Zapraszamy do Eurowork (Certyfikat nr 2476)!

Opis stanowiska:
Zajmowałbyś się m.in.:

rekrutacją i selekcją kandydatów,

tworzeniem i zarządzaniem bazą danych kandydatów,

prowadzeniem rozmów rekrutacyjnych, testów, sprawdzaniem referencji,

pracą z wewnętrznym systemem rekrutacyjnym.

Oferujemy:

atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę,

pracę na samodzielnym stanowisku,

możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,

uczestnictwo w międzynarodowych projektach rekrutacyjnych,

dobrą atmosferę pracy w stałym zespole.

Prosimy o aplikacje za pomocą linka:

wyłącznie kandydatów spełniających wymagania oferty.

Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami!

Wymagania

min. dobra znajomość języka angielskiego,

wykształcenie min. średnie,

komunikatywność,

umiejętność pracy pod presją czasu,

umiejętność rzetelnej oceny kwalifikacji i predyspozycji zawodowych,

dobra organizacja pracy,

inicjatywa, zorientowanie na cel.

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy... proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych , budowlanych, technicznych oraz z branży IT
Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Administracja biurowa , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca HR / Kadry / Rekrutacja