Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 22/11/2017.

Specjalista ds. rekrutacji

KATOWICE, śląskie

Euro Work

Opis stanowiska pracy

Jako jedna z najdłużej działających agencji na rynku nieustannie się rozwijamy i powiększamy nasz zespół, od 11 lat łącząc pasję i profesjonalizm. Docenili to nasi zagraniczni partnerzy, powierzając nam rekrutację swoich pracowników.
W związku z intensywnym rozwojem szukamy osób zainteresowanych dołączeniem do naszego zespołu.
Zapraszamy do Eurowork (Certyfikat nr 2476)!

Zajmowałbyś się m.in.:
- rekrutacją i selekcją kandydatów,
- tworzeniem i zarządzaniem bazą danych kandydatów,
- prowadzeniem rozmów rekrutacyjnych, testów, sprawdzaniem referencji,
- pracą z wewnętrznym systemem rekrutacyjnym.

Oferujemy:
- pracę w zgranym, dynamicznym zespole,
- atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
- pracę na samodzielnym stanowisku,
- możliwość rozwoju i szkolenia dla najlepszych,
- uczestnictwo w międzynarodowych projektach rekrutacyjnych,
- dobrą atmosferę pracy w stałym zespole.

Wymagania

- min. dobra znajomość języka angielskiego,mile widziana znajomość języka niemieckiego,
- wykształcenie min. średnie,
- komunikatywność,
- umiejętność pracy pod presją czasu,
- umiejętność rzetelnej oceny kwalifikacji i predyspozycji zawodowych,
- dobra organizacja pracy,
- inicjatywa, zorientowanie na cel,
- doświadczenie- mile widziane.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy... proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych , budowlanych, technicznych oraz z branży IT
Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Human Resources