Specjalista ds. Rekrutacji

Beetsma Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zadania:
  • Realizacja procesów rekrutacyjnych na stanowiska niższego szczebla (produkcja, logistyka, sieci handlowe),
  • Realizacja procesów rekrutacji stałych na stanowiska średniego szczebla,
  • Prowadzenie dokumentacji zatrudnionych osób,
  • Koordynacja zatrudnionych pracowników (wizyty u Klientów, dyżury pracownicze),
  • Budowanie relacji z Klientami.

Wymagania:
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych,
  • Czynne prawo jazdy kat B,
  • Gotowość do pracy w systemie zadaniowym,
  • Zaangażowanie, kreatywność.

Oferujemy:

  • Pracę na samodzielnym i pełnym wyzwań stanowisku pracy,
  • Pakiet wynagrodzeń zawierający wynagrodzenie stałe oraz premię uzależnioną od wyników,
  • Benefity - prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, system kafeteryjny.

Prezentacja firmy

Beetsma Sp. z o.o. (nr rej 5169) jest częścią międzynarodowego holdingu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta