Specjalista ds. rekrutacji z językiem ukraińskim

InterKadra Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych w środowisku firm produkcyjnych i logistycznych,
  • organizacja i prowadzenie spotkań informacyjnych dla kandydatów,
  • zamieszczanie ogłoszeń o pracę na portalach internetowych i innych mediach,
  • aktywna współpraca z instytucjami rynku pracy,
  • prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych,
  • wprowadzenie kreatywnych rozwiązań w zakresie pozyskiwania pracowników tymczasowych.

Mamy do zaoferowania:

  • umowę o pracę podpisaną bezpośrednio z InterKadra,
  • warunki finansowe uzależnione od wyników (część podstawowa + premia uzależniona od wyników),
  • benefity pozapłacowe (opieka medyczna + multisport),
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • przyjazne środowisko pracy,
  • dużą swobodę przy realizacji zadań.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka ukraińskiego i polskiego,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w obszarze obsługi klienta,
  • zainteresowanie tematyką rekrutacji,
  • wysoka kultury osobista, otwartośś na ludzi,
  • dyspozycyjność,
  • samodzielność oraz innowacyjność w działaniu,
  • czynne prawa jazdy kat. B.
  • wykształcenie wyższe z obszarów ZZL, psychologii - mile widziane.

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja