Specjalista ds. rekrutacji (z językiem niemieckim)

Brasco Majchrzyk, Kot Sp. Jawna

Zawiercie, śląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Brasco Sp Jawna PILNIE poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. rekrutacji

Miejsce pracy: Zawiercie
Nr ref: PRACA/1220/IP

Obowiązki:

  • aktywny udział w pozyskiwaniu Klientów i utrzymywaniu z nimi pozytywnych relacji;
  • utrzymywanie długofalowych relacji z obecnymi Klientami;
  • pomoc przy realizacji projektów rekrutacyjnych zgodnie ze standardami firmy.

Oferujemy:

  • możliwość pracy na samodzielnym stanowisku;
  • pracę w ambitnym zespole;
  • możliwość realizacji ciekawych projektów rekrutacyjnych;
  • przejrzysty i stwarzający atrakcyjne możliwości system wynagradzania.

Wymagania

  • przynajmniej średnie wykształcenie;
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług rekrutacyjnych;
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych;
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie;
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • duża samodzielność;
  • inicjatywa w działaniu;
  • sumienność; dokładność;
  • wysoka kultura osobista;

Prezentacja firmy

Firma Brasco działa od 2005 r jako agencja pośrednictwa pracy w z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja