Specjalista ds. rekrutacji z językiem niemieckim

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • aktywne wyszukiwanie potencjalnych kandydatów do pracy w wielu branżach,

  • budowanie dobrych relacji z kandydatami,

  • przeprowadzanie spotkań rekrutacyjnych,

  • finalizowanie procesu zatrudniania kandydata.

Wymagania:

  • dobra rynku pracy oraz jego specyfiki (mile widziana),

  • bardzo dobra znajmość jęz. niemieckiego (warunek konieczny),

  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy,

  • otwartość i komunikatywność w codziennych działaniach.

W zamian oferujemy Ci:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w pełnym wymiarze godzin w centrum Wrocławia,

  • niemieckie standardy zarządzania,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • rozwój osobisty w szeregach firmy,

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole.

Prezentacja firmy

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH to niemiecki pracodawca specjalizujący s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
4 500PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Administracja biurowa, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Praca dla studenta