Specjalista ds. rekrutacji z językiem niemieckim

Agencja Pośrednictwa Pracy Servis HR

Chełm / Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kandydatów na stanowisku:

Specjalista ds. rekrutacji z językiem niemieckim.

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w firmie

aktywny udział w unikalnym projekcie, rewolucjonizującym europejski rynek pracy

pasjonującą pracę na rosnącym rynku usług HR w Polsce

doskonałą, partnerską atmosferę pracy

najlepsze warunki na rynku i niezbędne narzędzia pracy

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- znajomości języka niemieckiego oraz języka polskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

- mile widziane doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji, otwartosc w komunikacji personalnej

- dobrej znajomości obsługi komputera i pakietu MS Office

- nastawienia na realizację celów, inicjatywy i samodzielności w działaniu

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy SERVIS HR jest niepubliczną jednostką świadc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta, Praca Sprzedaż - Account Management