Specjalista ds. rekrutacji z językiem niemiecki

Trummer Personalservice Opole Sp. z o.o.

Rybnik, śląskie

Od: Trummer Personalservice Opole Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Rybnik

ZADANIA:

✔️ Kompleksowa realizacja procesów rekrutacyjnych

✔️ Prowadzenie rozmów rekrutacyjnych

✔️ Aktywne pozyskiwanie i selekcja kandydatów

✔️ Redagowanie i publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnych

✔️ Selekcja życiorysów

✔️ Telefoniczna aktywizacja i obsługa pracowników pracodawcy

✔️ Stwarzanie profili potencjalnych kandydatów w języku niemieckim

✔️ Obsługa urządzeń biurowych

✔️ Kontakt telefoniczny i mailowy z naszymi dysponentami zagranicznymi

✔️ Obsługa firmowej poczty elektronicznej

✔️ Przygotowywanie, segregowanie oraz komplementacja dokumentów

OFERUJEMY:

✔️ Atrakcyjne zarobki

✔️ Umowa o pracę

✔️ Praca w międzynarodowym środowisku

✔️ Stała praca

✔️ Ubezpieczenie + pakiet szkoleń wdrażających

WYMAGANIA:
✔️ Samodzielnośc i aktywność w działaniu
✔️ Rozwiazywanie bierzących problemów
✔️ Znajomość języka niemieckiego
✔️ Mile widziane doświadczenie z takim rodzajem pracy

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy