Opis stanowiska pracy

Zadaniem pracownika rekrutacji będzie:

* kontakt telefoniczny oraz mailowy w języku niemieckim

* dbanie o relację z klientami

* kształtowanie dobrego wizerunku firmy

* administracja i praca z wewnętrznym systemem

* bieżąca obsługa Klientów Zagranicznych

Wymagania

* znajomość języka niemieckiego (min. poziom B2) - warunek konieczny

* znajomość obsługi komputera oraz poruszania się w środowisku internetowym

* samodzielność i dobra organizacja czasu pracy oraz umiejętność pracy w zespole

*doświadczenie na podobnym stanowisku przez okres minimum miesiąca

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie bezpośrednio poprzez portal.

Prezentacja firmy

SCG Sp. z o.o. jest firmą rodzinną, zajmującą się między innymi p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 800PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Administracja biurowa, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Call Center / Telemarketing