Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/02/2018.

Specjalista ds. rekrutacji z j. niemieckim lub j. angielskim. 7000 zł, Katowice

Katowice, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Zabrze, Gliwice, śląskie

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta - firmy o globalnym zasięgu, istniejącej w Polsce od ponad 20 lat, obsługującej kontrahentów z branż m.in. e-commerce, bankowości oraz elektroniki, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. rekrutacji
Miejsce pracy: Katowice
Liczba miejsc pracy: 2

Wymagania:
• Biegła znajomość języka niemieckiego (C1) lub j. angielskiego (C1) – warunek konieczny,
• Doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Praktyczna, biegła znajomość pakietu MS Office,
• Komunikatywność, otwartość, chęć pracy z ludźmi.

Obowiązki:
• Aktywne poszukiwanie źródeł docierania do kandydatów,
• Weryfikacja kompetencji kandydatów (również w j. niemieckim),
• Prowadzenie dokumentacji rekrutacyjnej,
• Raportowanie wyników.

Oferujemy:
• Pracę w międzynarodowym środowisku przy ciekawych projektach rekrutacyjnych (dla znanych, światowych marek),
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• Pełny etat (pon. – pt.),
• Wynagrodzenie: 4500 – 7000 zł/ m-c,
• Samodzielne stanowisko oraz możliwość rozwoju,
• Benefity pozapłacowe (karta Multisport/ prywatna opieka medyczna),
• Dogodną lokalizację pracy (GPP Business Park).

Wyślij CV do dnia 7.01.2018 r. przez portal infopraca
Więcej informacji pod numerem telefonu: 535 995 195

Prosimy również o dołączenie do CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami. Zgadzam się na przetwarzanie przez IRKL Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.”

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego jest firmą zajmującą się rekrutacją pracowników oraz szkoleniami przygotowującymi na stanowisko pracy. Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego to firma zajmująca się pośrednictwem w rekrutacji... pracowników i doradztwem personalnym. Prowadzimy również szkolenia przygotowujące pracowników na wybrane stanowisko pracy.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Przedział wynagrodzenia:
4.500,00 zł - 7.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Praca HR / Kadry / Rekrutacja , Praca Administracja biurowa , Praca Administracja / Sekretariat