Specjalista ds. rekrutacji z j. niemieckim i angielskim

time2work sp. z o.o

45-332 Opole, opolskie

Od: time2work sp. z o.o

Miejsce pracy: 45-332 Opole

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Administracja / Sekretariat

Podstawowe obowiązki na tym stanowisku:

• rekrutacja i selekcja kandydatów,
• bieżąca obsługa systemu rekrutacyjnego,
• wyszukiwanie nowych kanałów dotarcia do kandydatów,
• współpraca z klientami – Zleceniodawcami,
• współpraca z partnerami biznesowymi,
• tłumaczenie dokumentów wewnętrznych (np. umowy, zlecenia),
• ścisła współpraca ze sprzedażą, marketingiem i działem legalizacji,
• stały kontakt i opieka nad kandydatami i pracownikami.

Oferujemy
• umowę o pracę na pełen etat,
• pracę w młodym zespole specjalistów,
• firmowe imprezy integracyjne,
• dofinansowanie do kart multisport, kursów językowych,
• pakiet wewnętrznych szkoleń,
• jasny podział zadań i obowiązków (karta opisu stanowiska pracy),
• wdrożenie nowego pracownika do organizacji,
• motywację i rozwój zawodowy pracownika przy zastosowaniu wewnętrznego systemu rozmów rozwojowych,
• ścieżkę awansu,
• wynagrodzenie zgodne z wewnętrznym systemem wynagradzania i premiowania oraz ścieżką awansu.

• doświadczenie na tym samym lub podobnym stanowisku,
• umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych z wykorzystaniem narzędzi online,
• umiejętność docierania do potencjalnych kandydatów,
• bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (min. poziom B2),
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. poziom B2),
• wykształcenie wyższe,
• znajomość obsługi pakietu Ms Office,
• bardzo dobra organizacja pracy,
• dokładność i skrupulatność,
• samodzielność i odpowiedzialność,
• motywacja i zaangażowanie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.