Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/11/2017.

Specjalista ds. Rekrutacji w Agencji Pracy Tymczasowej

Wrocław, dolnośląskie

HR Work Force Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

HR Work Force ( APT 6474) jest szybko i dynamicznie rozwijającą się agencją na rynku pośrednictwa pracy. Nasza Firma świadczy profesjonalne usługi w zakresie Pracy Tymczasowej i szeroko pojętego Outsourcingu Personalnego.

W chwili obecnej poszukujemy do naszej firmy (Agencji Pracy Tymczasowej) pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. Rekrutacji

Zadania na stanowisku:
- budowanie oraz utrzymywanie partnerskich relacji z Klientami firmy i Pracownikami Tymczasowymi
- samodzielna realizacja procesów rekrutacyjnych na stanowiska niższego szczebla
- obsługa kadrowo-administracyjna Pracowników
- analiza potrzeb personalnych obsługiwanych Klientów
- bieżące raportowanie o stanie zamówień oraz ich realizacji

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- trakcyjne wynagrodzenie: podstawa + system premiowy
- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17
- możliwość współpracy z profesjonalistami z obszaru HR
- zdobycie doświadczenia w pracy w firmie doradztwa personalnego

Wymagania

- wykształcenie minimum średnie
- przynajmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- orientacja na realizację celu
- prawo jazdy kategorii B (mile widziane)
- bardzo dobra organizacja pracy i efektywne zarządzanie czasem

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

W przesłanej aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

HR Work Force (APT6474) jest szybko i dynamicznie rozwijającą się agencją na rynku... pośrednictwa pracy.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/09/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Human Resources