Specjalista ds. rekrutacji stałych

FallWork Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

Agencja FallWork Sp. z o.o. (certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 6231) jest firmą o bogatym doświadczeniu i ugruntowanej pozycji rynkowej, oferującą kompleksowe usługi z zakresu wynajmu personelu tymczasowego oraz rekrutacji stałych.

Aktualnie, do swojego zespołu w rekrutacyjnego poszukujemy osoby, która obejmie stanowisko:

Lokalizacja: POZNAŃ

Obowiązki:

  • Samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych
  • Organizacja kampanii ogłoszeniowych i e-mailingowych
  • Bardzo dobra znajomość przydzielonego portfolio Klientów profilu firm, profilu poszukiwanych Kandydatów
  • Aktywne poszukiwanie Specjalistów przy wykorzystaniu wszystkich metod
  • Sprawna realizacja zadań
  • Bieżący kontakt z obsługiwanymi Klientami - umiejętność profesjonalnej obsługi, doprecyzowania i zebrania potrzebnych w projektach informacji
  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych
  • Raportowanie w kierunku przełożonego

Wymagnia:

  • 1 r. doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji z zakresu średniego i wyższego szczebla
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i analityczne
  • Chęć ciągłego poszerzania własnej wiedzy pozwalająca profesjonalnie realizować projekty i pozyskiwać rokujących specjalistów
  • Doświadczenie w zakresie wszystkich metod pozyskiwania Kandydatów
  • Motywacja i orientacja na realizację celów
  • Kontakt z Klientami podczas realizacji procesów
  • Bardzo dobra organizacja czasu
  • Samodzielność i gotowość do podejmowania wyzwań

Oferujemy:

  • Wprowadzenie w zadania, wsparcie szkoleniowe
  • Zatrudnienie w wymiarze etatu w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet Benefit Multisport
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w nowoczesnym biurowcu w centrum Poznania

Osoby zainteresowane zapraszamy do skierowania swojego CV za pośrednictwem serwisu

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.

Prosimy o zamieszczenie w nadsyłanych dokumentach klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. z 2015r., poz. 2135).