Opis stanowiska pracy

T&T People and Work poszukuje kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. rekrutacji stałych

Miejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • Samodzielne i kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych
  • Pozyskiwanie ofert z rynku pracy
  • Pozyskiwanie Klientów
  • Pozyskiwanie kandydatów, z wykorzystaniem różnorodnych technik rekrutacyjnych
  • Tworzenie realizacja strategii budżetowej firmy,
  • Budowanie bazy kandydatów i Klientów,
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z kandydatami i Klientami.
  • Przeprowadzanie telefonicznych rozmów kwalifikacyjnych
  • Budowanie oraz zarządzanie bazą kandydatów
  • Dbanie o wysoką jakość oraz rzetelność świadczonych usług

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Minimum dwa lata doświadczenia zawodowego w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • Dyspozycyjność i dobra organizacja pracy ;
  • Samodzielność w zakresie realizacji powierzonych zadań oraz wysokie zdolności organizacyjne

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w kreatywnym , młodym zespole międzynarodowym
  • Umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie podstawowe, ustalone w zależności od doświadczenia
  • Premie zależne od realizacji założonego budżetu,

Prezentacja firmy

Firma T&T People and Work jest odpowiedzią na potrzeby naszych Klientów... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca HR / Kadry / Rekrutacja