SPECJALISTA DS. REKRUTACJI / SPECJALISTA DS. HR

Del Piero Sp. z o.o.

Szczecin, Gryfice, zachodniopomorskie

DEL PIERO
Od 1998 roku zajmujemy się profesjonalną rekrutacją pracowników, doradztwem personalnym (m.in. badanie potencjału, budowanie ścieżek kariery itd.) oraz rekrutacją tymczasową. Przez ten czas z powodzeniem przeprowadziliśmy ponad 3.500 procesów rekrutacyjnych i ponad 1.000 projektów badania potencjału dzięki temu zyskaliśmy wielu zadowolonych Klientów. Politykę naszej firmy opieramy o optymalizację kosztów. Świadczymy usługi na najwyższym europejskim poziomie przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Cieszymy się, że dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu możemy pomóc Państwu w zatrudnieniu kadry na miarę Państwa potrzeb i oczekiwań – specjalistów, którzy będą mieli swój wkład w budowanie marki i pomogą przedsiębiorstwu wspiąć się na kolejne szczeble rozwoju. Usługi doradztwa personalnego świadczymy na terenie całej Polski. Naszą ofertę kierujemy zarówno do dużych przedsiębiorstw działających na skalę międzynarodową, jak i dynamicznie rozwijających się małych i średnich firm. Zasady, którymi kierujemy się we współpracy z naszymi Klientami i kandydatami, to zaufanie, odpowiedzialność i dyskrecja.

Od: Del Piero Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Szczecin, Gryfice

Naszym Klientem jest duża i prężnie rozwijająca się firma międzynarodowa – producent mający dwie fabryki na terenie Polski, a kilkanaście na terenie całej Europy. Koncern posiada w swojej ofercie bogaty asortyment wysokiej jakości produktów branży przemysłowej i jest on liderem na rynku w zakresie oferowanych wyrobów i rozwiązań. Spółka ma wyrobioną markę od 40 lat na całym świecie i sprzedaje swoje produkty dla klientów od Europy poprzez Azję i Amerykę Północną. Wspomagając firmę w jej dalszym prężnym rozwoju poszukujemy doświadczonych i kompetentnych osób zainteresowanych objęciem stanowiska:

SPECJALISTA DS. HR / SPECJALISTA DS. REKRUTACJI

miejsce pracy: woj. zachodniopomorskie

Pragniesz zmienić coś w swoim życiu zawodowym? Jesteś osobą otwartą i z doświadczeniem w obszarze rekrutacji i szeroko rozumianego HR? Aplikuj!!! Ta oferta jest stworzona dla Ciebie - nic nie tracisz a możesz wiele zyskać !!! Zapewniamy 100 % poufności !!!

POSZUKIWANY PROFIL KANDYDATA:

  • W zakresie wykształcenia: wyższe
  • W zakresie doświadczenia: doświadczenie zawodowe w rekrutacji na analogicznym stanowisku w zakładzie produkcyjnym
  • W zakresie wiedzy: znajomość programu SAP i znajomość prawa pracy
  • W zakresie znajomości języków obcych: mile widziana znajomość języka angielskiego
  • W zakresie znajomości programów komputerowych: bardzo dobra znajomość obsługi komputera (w szczególności pakiet MS Office, Excel)
  • W zakresie cech osobowości: samodzielność, umiejętność planowania i ustalania priorytetów, sumienność, pracowitość, wytrwałość, zorganizowanie, systematyczność, dokładność, rzetelność, analityczne podejście do gromadzenia informacji oraz podejmowania decyzji w oparciu o te dane, dynamizm, wysoki poziom energii życiowej, zdecydowanie w działaniu i inicjatywa, wysoka kultura osobista oraz nastawienie na rozwój. Poszukujemy osoby optymistycznie nastawionej do życia, otwartej z umiejętnościami współdziałania i pracy pod presją czasu oraz z wysokimi zdolnościami interpersonalnymi.

GŁÓWNY ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Aktywne poszukiwanie, dobór i selekcja pracowników w procesie rekrutacji zgodnie z polityką firmy
  • Rekrutacja na stanowiska produkcyjne i średniego szczebla
  • Przygotowywanie zestawień, analiz i raportów HR
  • Umiejętność rekrutacji poprzez niestandardowe kanały rekrutacji takiej jak: polecenia, dystrybucja ulotek, eventy, media społecznościowe
  • Zaangażowanie i pomoc w wdrażaniu nowych pracowników na stanowiska pracy
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług rekrutacyjnych
  • Realizacja strategii polityki personalnej wspomagającej cele biznesowe firmy
  • Dbałość o wizerunek firmy w prowadzonych procesach rekrutacyjnych
  • Wsparcie Działu HR w prowadzeniu dokumentacji personalnej i bieżącej działalności działu
  • Zaangażowanie i udział w organizacji szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych w firmie
  • Współpraca z działem produkcji oraz działem BHP

OFERTA. Niniejsza oferta kierowana jest do osób, które oczekują samodzielnej i odpowiedzialnej pracy w ramach struktur prężnej i nowoczesnej firmy. W zamian za wysokie kwalifikacje, profesjonalizm i zaangażowanie, Nasz Klient oferuje:

  • pracę w rozwojowym, międzynarodowym, interesującym i stabilnym środowisku
  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie, karta MultiSport
  • programy rozwojowe i szkolenia
  • dogodna lokalizacja
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • umowa o pracę

Del Piero Sp. z o.o. działające na rynku usług doradztwa personalnego od 1998 roku zapewni wszystkim kandydatom pełną dyskrecję przestrzegając zasad etycznych branży oraz ogólnoprzyjętej kultury biznesowej. Firma posiada wpis w rejestrze podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o numerze 943. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Wszystkie zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie aplikacj

Osoba prowadząca projekt: Joanna Huptyś

Menadżer Projektów Rekrutacyjnych i Badania Potencjału / Psycholog