Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/09/2018.

Specjalista ds. rekrutacji/ Rekruter

Wrocław, dolnośląskie

East Power Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

East Power Sp. z o.o. Agencja Pracy z Wrocławia poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalisty ds. Rekrutacji

 Zakres obowiązków :

  • Rekrutacja i selekcja kandydatów,
  • Publikowanie i redagowanie ogłoszeń,
  • Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych,
  • Organizowanie procesu związanego z zatrudnieniem nowych pracowników,
  • Aktywne budowanie bazy kandydatów,
  • Utrzymywanie dobrych relacji z kandydatami i pracownikami,
  • Raportowanie etapów realizowanych projektów,
  • Aktywne poszukiwanie i analizowanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Podstawowa znajomość języka francuskiego
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Motywacja i zaangażowanie
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • Nastawienie na działanie

East Power sp. z o.o. zajmuje się szeroko pojętym doradztwem w zakresie HR oraz... outsourcingiem pracowniczym. Projekty HR dla naszych partnerów - realizujemy na terenie całej Europy.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/02/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja