Specjalista ds. rekrutacji pracowników z Europy Wschodniej

Beetsma Sp. z o.o.

85-130 Bydgoszcz , kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Beetsma jest firmą, która od początku swojej działalności zajmowała się prowadzeniem międzynarodowych rekrutacji. W początkowym okresie swojej działalności rekrutowaliśmy pracowników na rynek holenderski. Obecnie oprócz poszukiwań kandydatów do pracy w Holandii szeroko zajmujemy się rekrutacją pracowników z Europy Wschodniej, którzy podejmują pracę w Polsce. Zespół, w którym pracujemy jest mocno międzynarodowy ale mamy wspólne cele i staramy się je realizować w oparciu o wzajemny szacunek, pomoc i zaufanie.

Miejsce Pracy - BYDGOSZCZ

Opis stanowiska:

• Rekrutacja pracowników na projekty związane z działalnością Agencji Pracy Tymczasowej.
• Współpraca z oddziałami firmy w ramach koordynacji prowadzonych rekrutacji oraz zapotrzebowania.
• Utrzymanie bieżących kontaktów z zagraniczną placówką Agencji.
• Analiza możliwości legalnego pobytu i pracy w Polsce.
• Prowadzenie projektów związanych z poszukiwaniem specjalistów różnych branż.

Wymagania:

• Znajomość zagadnień związanych z pracą tymczasową (doświadczenie będzie dodatkowym atutem).
• Dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office,
• Zaangażowanie, samodzielność w działaniu.
• Biegła znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego.
• Bardzo dobra znajomość języka polskiego (w mowie i piśmie).

Oferujemy:

• Pracę na stanowisku dającym dużą samodzielność działania.
• Możliwość awansu i kreowania kierunków rozwoju firmy.
• Pracę w międzynarodowym środowisku pracy w młodym i dynamicznym zespole.
• Umowę o Pracę i atrakcyjne wynagrodzenie.
• Pozapłacowy system premiowy.

APT Beetsma nr rej 5169

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomiast na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja