SPECJALISTA DS. REKRUTACJI na rynek Niemiecki

FallWork Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

Agencja FallWork Sp. z o.o. (certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 6231) jest firmą o bogatym doświadczeniu i ugruntowanej pozycji rynkowej, oferującą kompleksowe usługi z zakresu wynajmu personelu tymczasowego oraz rekrutacji stałych.

Aktualnie, do swojego zespołu poszukujemy osoby, która obejmie stanowisko:

Lokalizacja:  centrum Poznania

Obowiązki:

  • Samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych
  • Organizacja kampanii ogłoszeniowych i e-mailingowych
  • Aktywne poszukiwanie Kandydatów przy wykorzystaniu wszystkich metod
  • Prowadzenie wywiadów rekrutacyjnych, pozwalających ocenić umiejętności oraz poziom językowy Kandydatów
  • Profesjonalny i relacyjny kontakt z Klientami i Kandydatami
  • Sprawa organizacja grup wyjazdowych
  • Przygotowanie wstępnej dokumentacji do zatrudnienia (kwestionariusze, dokumenty A1, badania lekarskie)
  • Współpraca z działem Kadr i Płac przy procesie zatrudnienia i oddelegowania pracowników
  • Raportowanie w kierunku przełożonych
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • Realizacja innych zadań zleconych

Wymagania:

  • roczne doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji z leasingu pracowniczego i oddelegowaniach pracowników na rynki zagraniczne - jest wymogiem koniecznym
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Doświadczenie w zakresie wszystkich metod pozyskiwania Kandydatów
  • Dobra znajomość j. niemieckiego
  • Dobra organizacja czasu

Oferujemy:

  • Wprowadzenie w zadania, wsparcie szkoleniowe
  • Zatrudnienie w wymiarze etatu w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet Benefit Multisport
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w nowoczesnym biurowcu w centrum Poznania

Osoby zainteresowane zapraszamy do skierowania swojego CV za pośrednictwem serwisu.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.

Prosimy o zamieszczenie w nadsyłanych dokumentach klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. z 2015r., poz. 2135).