Specjalista ds. rekrutacji na rynek francuski

Cyclad Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca HR / Kadry / Rekrutacja

Opis stanowiska:

  • Realizacja projektów rekrutacyjnych z obszaru IT i Telco na rynek francuski
  • Wyszukiwanie kandydatów na rynku francuskim oraz weryfikacja ich kompetencji w rozmowie telefonicznej
  • Prowadzenie kandydata przez cały proces rekrutacji, przekazywanie informacji zwrotnej
  • Przygotowywanie raportu i innych dokumentów w j. francuskim po rozmowie z kandydatem
  • Ścisła współpraca z pracownikami działu rekrutacji i sprzedaży z Francji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Biegła znajomość języka francuskiego
  • Co najmniej dobra znajomość języka angielskiego
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Kreatywność, otwartość na niestandardowe rozwiązania
  • Duża samodzielność oraz dyscyplina pracy
  • Skuteczność i silna orientacja na osiągnięcie zamierzonego celu
  • Doświadczenie w rekrutacji lub w pracy z klientem będzie dużym atutem

 Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznym zespole w środowisku międzynarodowym na podstawie umowy o pracę
  • Dużą swobodę działania
  • Perspektywę ciągłego rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy oparty na rezultatach
  • Prywatna opieka medyczna (możliwość rozszerzenia pakietu na rodzinę)
  • Przyjazną atmosferę (zajęcia jogi w miejscu pracy, zajęcie językowe, happy hours itp)

Po kilku miesiącach pracy w biurze w Katowicach istnieje możliwość dołączenia do zespołu Cyclad w Paryżu lub na Lazurowym wybżeżu.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.