Specjalista ds. Rekrutacji międzynarodowych

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie międzynarodowych procesów rekrutacyjnych end - end
  • Wypełnianie szczegółowych raportów o procesach rekrutacyjnych
  • Zarządzanie wieloma procesami rekrutacyjnymi na różnego szczebla stanowiska w systemie wewnętrznym
  • Bezpośrednie raportowanie do Area TA Manager - Centralna/Wschodnia Europa, Turcja i Izrael

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Min. 2 - 3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku rekruterskim (procesy end to end)
  • Wykształcenia wyższego
  • Biegłej znajomości języka angielskiego - C1/C2
  • Znajomości narzędzi cyfrowych (np. WebEx, narzędzia do zdalnych połączeń)
  • Znajomości narzędzi rekrutacyjnych
  • Orientacji na szczegóły i wyniki
  • Wielozadaniowości i chęci szybkiego uczenia się

Oferujemy:

  • Umowę na czas określony z możliwością przedłużenia bezpośrednio u naszego Klienta
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz firmowe benefity
  • Szkolenia przygotowujące do pracy
  • Dużą możliwość nauki i rozwoju w rekrutacjach międzynarodowych
  • Lokalizacja: Warszawa, Mokotów

Numer referencyjny: SR/WA2/10/19/AC
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.