SPECJALISTA DS. REKRUTACJI MIĘDZYNARODOWEJ - REKRUTER

Dako Job Center

Gliwice, śląskie

Dako Job Center Dako Job Center
Firma Dako Job Center z Gliwic (Nr Agencji 25369)
pilnie poszukuje:

Miejsce pracy: Gliwice

PRĘŻNIE ROZWIJAJĄCA SIĘ AGENCJA PRACY TYMCZASOWEJ BERYL JOB CENTER POSZUKUJE PRACOWNIKÓW BIUROWYCH

STANOWISKO: SPECJALISTA DS. REKRUTACJI MIĘDZYNARODOWEJ

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • SAMODZIELNE KOORDYNOWANIE PROCESÓW REKRUTACYJNYCH ZGODNIE Z ZAPOTRZEBOWANIEM KLIENTA
  • PRZEPROWADZANIE PEŁNEGO PROCESU REKRUTACJI TJ. WSTĘPNA SELEKCJA KANDYDATÓW, PROWADZENIE ROZMÓW KWALIFIKACYJNYCH (TELEFONICZNIE, OSOBIŚCIE), OCENA KANDYDATÓW POD KĄTEM KOMPETENCJI ZAWODOWYCH, SPORZĄDZANIE PROFILI
  • PLANOWANIE STRATEGII REKRUTACYJNEJ
  • AKTYWNA ROZBUDOWA BAZY KANDYDATÓW I PODTRZYMYWANIE ISTNIEJĄCYCH KONTAKTÓW
  • REDAGOWANIE ORAZ PUBLIKOWANIE OGŁOSZEŃ NA PORTALACH INTERNETOWYCH
  • DBANIE O PRAWIDŁOWY OBIEG DOKUMENTACJI ZWIĄZANEJ Z PROCESEM REKRUTACJI
  • WSPÓŁPRACA Z INNYMI DZIAŁAMI FIRMY·

POSZUKUJEMY OSOBY:

  • Posiadającej doświadczenie w branży HR/ w przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych
  • Zaangażowanej, komunikatywnej, otwartej na kontakt z potencjalnym kandydatem, samodzielnej
  • Znającej aktualny rynek pracy w Polsce
  • Posługującej się bez problemu komputerem (znajomość pakietu MS Office -Word, Excel, PowerPoint – wymagana)

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 16.30
  • Miłą atmosferę w pracy
  • Możliwość pracy i rozwoju w młodym, dynamicznym i zgranym zespole
  • Narzędzia niezbędne do pracy tj. telefon / komputer / laptop
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.