Specjalista ds. Rekrutacji (m/k)

Michael Page

Gliwice, śląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego intensywnie rozwijającego się Klienta, poszukujemy ambitnej i kreatywnej osoby na stanowisko Specjalisty ds. Rekrutacji.

Informacje o kliencie

Nasz klient jest międzynarodowym liderem w branży inżynieryjnej. W związku z nieustannym rozwojem firma poszukuje doświadczonego kandydata na nowo utworzoną pozycję Specjalisty ds. Rekrutacji. Otoczenie biznesu zapewnia wysokie standardy profesjonalizmu i stara się współpracować z równie wykwalifikowanymi ekspertami. Wybrany kandydat będzie odpowiedzialny między innymi za kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych dla całej Grupy Kapitałowej.

Opis stanowiska

  • Kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych (przygotowywanie i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych, selekcja aplikacji kandydatów, prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych)
  • Aktywne poszukiwanie nowych źródeł rekrutacji pracowników
  • Współpraca z Agencjami Pracy
  • Kompletna rekrutacja cudzoziemców (rozeznanie nowych rynków dla pozyskiwania pracowników, kontakt z instytucjami dotyczącymi zatrudnienia pracowników, przygotowywanie zezwoleń na pracę, oświadczeń, pism urzędowych)
  • Koordynacja zatrudnienia wewnątrz Spółki (przesunięcia pracowników pomiędzy realizowanymi projektami)
  • Poszukiwanie i wdrażanie najlepszych praktyk w zakresie rekrutacji

Profil kandydata

  • Minimum 5 lat doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu rekrutacji pracowników (mile widziane doświadczenie w branży budowlanej)
  • Wykształcenia wyższe kierunkowe (mile widziane kierunki: socjologia, psychologia)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność, komunikatywność, motywacja do pracy i zaangażowanie
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dużej firmie budowlanej,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (karta Multi Sport, prywatna opieka medyczna, szkolenia)
  • Różnorodność prowadzonych projektów (rekrutacje prowadzone do całej grupy kapitałowej)
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego w szeroko rozumianym HR
  • Dużą samodzielność na stanowisku
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Gliwice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page