Specjalista ds. Rekrutacji (Łódź)

Accenture

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Nasz zespół odpowiada za rekrutację specjalistów IT do dywizji Advanced Technology Center w Łodzi. Accenture stale się rozwija, my mamy dużo pracy a rynek kandydatów IT jest trudny i wymagający. To właśnie dlatego poszukujemy doświadczonego i samodzielnego rekrutera, który zasili szeregi naszego zespołu.

Czym będziesz się zajmować?

  • Przede wszystkim chcemy Ci powierzyć pełną odpowiedzialność za wybrane projekty rekrutacyjne, czyli: zbieranie i analiza potrzeb hiring managerów, projektowanie strategii pozyskiwania odpowiednich kandydatów, aktywny sourcing, współpraca z agencjami, raportowanie.
  • Będziesz mieć szansę, aby uczestniczyć w wewnętrznych projektach i działaniach employer branding.
  • Jesteśmy również ciekawi Twoich pomysłów na dotarcie do właściwych kandydatów – jakie źródła i narzędzia można wykorzystywać.

Oferujemy:

  • Możliwość dołączenia do zespołu specjalistów, otwartych na wzajemną wymianę wiedzy i doświadczeń.
  • Pracę w wśród ludzi, którzy mają swoją pasje i poczucie humoru.
  • Odpowiedzialność za rekrutację specjalistów IT do innowacyjnych projektów opartych o najnowsze technologie i dotykających najistotniejszych problemów w biznesie; często takich, których nikt nie jest w stanie zrobić, albo nie jest w stanie zrobić równie dobrze.
  • Dużą samodzielność i możliwość realizacji swoich pomysłów.
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej.

Prezentacja firmy

Accenture jest globalną firmą konsultingową w obszarze zarządzani... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca HR / Kadry / Rekrutacja